Ja chyba śnię

okladka ja chyba snie

 

KUSIĄTKA: To książka, którą polecam wszystkim przedszkolakom i dzieciom starszym. To książka, która polecam wszystkim dzieciom z dużą wyobraźnią. To książka, którą polecam na wieczorne lekturo czytanie do poduszki. (…) Myślę, że rodziców tez wciągnie jej czytanie, bo mnie wciągnęło bardzo.

PISANINKA: Książeczka niesamowita. Pouczająca, zabawna, rewelacyjnie napisana.

TWOJA KSIĘGARNIA: Proste wydarzenia i sytuacje, typowe problemy pozwalają dzieciom łatwo utożsamić się z Bartkiem. Ułatwia to pedagogiczny wpływ książki. Z kolei bogate w szczegóły opisy fantastycznych snów zaskakują i śmieszą, także dorosłych. Przyjemność z lektury mają więc wszyscy. (…) Ja chyba śnię to książka dopracowana i przemyślana zarówno w warstwie graficznej, jak i tekstowej.

KSIĄŻKI NA CZACIE: (…) to już trzecia książka tej autorki, którą Tata jest zachwycony. (…) ciekawe, niebanalne, a jednocześnie nieudziwnione (…) Gdyby Klara oceniała książki, pewnie dałaby najwyższą notę.

KOBIETNIK – INNA BAJKA: Nas też urzekły te historie, ba, chęć poznania kolejnych była tak nieodparta, iż pochłonęła nas lektura bez reszty – przez pierwsze dwa dni udawało się nam czytać po dwa opowiadania, ale kolejnego… Na zmianę pytałyśmy: „Jeszcze jedno?” – i w ten sposób książka się nam skończyła;)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *