Opowiastki dla małych uszu

i_php2pLkkr

„Opowiastki dla małych uszu” to książka, która w lekkiej formie przedstawia ważne sprawy.

Mali bohaterowie opowiadań przeżywają różne przygody i przekonują między innymi o tym jak wielka jest siła marzeń, ile znaczy przyjaźń, dlaczego warto pomagać innym, w jaki sposób warto patrzeć na świat i na siebie.

Poznacie królika, wiewiórkę, biedronki i myszki, a także inne sympatyczne zwierzęta i owady.

Cudowne ilustracje wykonała Anita Głowińska.

RECENZJE

Na podstawie „Opowiastek…” oraz „Historyjek dla małych uszu” przygotowywany jest obecnie SERIAL ANIMOWANY. Jego produkcją zajmuje się studio filmowe EGOFILM. Projekt serii uzyskał dofinansowanie Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej.

Informacja prasowa na temat serialu.

opowiastki_infopress2storyboard-3-opowiastki

Strona internetowa SERIALU

3 thoughts on “Opowiastki dla małych uszu

  1. Witam serdecznie, uwielbiamy Pani Opowiastki (moj 3-latek na pamięć zna historie wiewiórki i zajączka-dwie ulubione). Czekamy na zamówione „Historyjki”. Dziękujemy Pani za te wspaniałe bajki. Bardzo lubimy książki o uczuciach, ważnych umiejętnościach życiowych, z przekazem i pomagające przezwyciężać lub pogodzić sie z trudnościami. U Pani sa one wpisane w ciekawe i przekochane opowiadania a to rzadkość wśród bajek tzw terapeutycznych. Pozdrawiamy cieplo :) Dzieki Pani mama chyba napisze swoją książeczkę dla maluchow.

    • Bardzo mi miło! Cieszę się, że Opowiastki się podobają i że inspirują. Gorące pozdrowienia dla małego słuchacza-czytelnika-odbiorcy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *